Hero Banner

Finland Microsoft Partner Pledge

Reply
SakariAnttila
Moderator

KUTSU: Sustainability Roundtable Partner Pledge/Tech for Good -kumppaneille 8.4.2022

PP sustainability banner.PNG

 

Tervetuloa mukaan Sustainability Roundtable - hybriditilaisuuteen 8.4.2022 (08:30) 09:00 -10:00, joka on suunnattu kaikille Partner Pledgen allekirjoittaneille suomalaisille kumppaneille. Tilaisuudessa keskustellaan ympäristövastuullisuuteen liittyvistä teemoista ja näkökulmista Tarja Jernströmin johdolla.

 

Mikäli osallistut tapahtumaan fyysisesti, aloitamme 08:30 Keilaniemen toimistollamme aamupalatarjoilun merkeissä. Paikan päälle tuleville ehdotamme, että otatte oman kannettavan tietokoneenne mukaan, jotta hybriditilaisuus on toimivampi ja näemme keskustelun aikana kaikki toisemme kasvotusten sekä kokous- että webinaaritilassa.

 

Varsinainen Roundtable osuus alkaa 09:00, jolloin virtuaalisesti osallistuvat tulevat mukaan Teamsin välityksellä.

 

Tapahtuma on suomenkielinen.

 

8.30-9.00 Aamukahvit ja verkostoitumista
9.00-9.10 Tilaisuuden avaus Microsoftilta
9.10-9.40 Asiakaspuheenvuoro ja Q&A: Tiina Suvanto, Director, Sustainability and Public Affairs, Kesko
9.40-10.00 Roundtable keskustelu

 

Valitse toinen näistä ilmoittautumisvaihtoehdoista:

 

Ilmoittaudu fyysiseen osallistumiseen & aamupalaan toimistollamme

 

Ilmoittaudu täältä mukaan Teams-verkkopalaveriin

 

 

Mikäli yrityksenne ei ole vielä mukana Partner Pledge -yhteiskuntavastuuohjelmassa, täältä pääsette liittymään mukaan: Partner Pledge (microsoft.com)

1 REPLY 1
SakariAnttila
Moderator

Muistutus: Ensi viikon perjantaina (8.4.) on Partner Pledge -yhteiskuntavastuuohjelman ensimmäinen Sustainability -aiheinen roundtable allekirjoitteineille kumppaneille.

 

Tapahtuma pidetään hybridinä, joten tervetuloa kanssamme toimistolle tai virtuaalisesti Teamsin kautta. Fyysinen osallistumisen ilmoittautuminen sulkeutuu 6.4. 09:00, jotta osaamme varata tarpeeksi aamupalaa osallistujille.

 

Valitse toinen näistä ilmoittautumisvaihtoehdoista:

 

Ilmoittaudu fyysiseen osallistumiseen & aamupalaan toimistollamme

 

Ilmoittaudu täältä mukaan Teams-verkkopalaveriin